Kategorilerimiz
Quick Links

Filter

Fiyat
/
Ara
Uygunluk
0
0
İndirim
0
0
0
0
0
Derecelendirme
0
0
0
0

Toner Kategorisinde 20%'ye varan indirim

Filitreleme

Fiyat
/
Ara
Uygunluk
0
0
İndirim
0
0
0
0
0
Derecelendirme
0
0
0
0

Lexmark Muadil Kartuş


Filter
Ürün Karşılaştır (0)

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Lexmark Muadil Kartuş

Lexmark yazıcınızın Lexmark mürekkebiyle kusursuz çalıştığından emin olun

Lexmark mürekkebi nedir?

Lexmark mürekkep yedekleri, tutarlı, güvenilir baskı ve profesyonel kalitede sonuçlar sağlamak için Lexmark yazıcılarla birlikte kullanılabilir .
Muadil Lexmark kartuşları, şirketin üstün görüntü kalitesi ve uzun ömür sağlayan katı standartları karşılayacak şekilde üretilmiş yazıcılarıyla en iyi performansı gösterir. Her tür ortam üzerinde canlı renkler, derin siyahlar ve pürüzsüz griler sağlayan gelişmiş mürekkep formülleri kullanırlar. Evde veya ofiste ince ayrıntıları ve net ürün belgeleri yakalayabilirsiniz ve mürekkep solmaya ve bulaşmaya karşı dayanıklıdır.
Lexmark'ın patentli yazdırma sistemi bileşenleri, uzun vadeli güvenilirlik için birlikte en iyi şekilde çalışır ve malzeme veya işçilik açısından kusursuz oldukları garanti edilir.
Lexmark mürekkep püskürtmeli yazıcılarda kullanılan mürekkep kartuşları , siyah, macenta, camgöbeği ve sarı oluşturmak için farklı pigmentler ve boyalarla renklendirilmiş ve ardından kuruması için bir sayfaya aktarılan sıvı bir madde içerir. Baskılar soluk veya çizgili çıkmaya başlarsa veya makinede bir uyarı mesajı alırsanız, baskının azaldığını anlarsınız.

Lexmark yazıcı mürekkebi nasıl çalışır ve doğru olanı nasıl satın alabilirim?

Lexmark mürekkep kartuşları, hangi yazıcılarla uyumlu olduklarını gösterecek şekilde etiketlenmiştir; çevrimiçi açıklamalar da bunu gösterecektir. Yazıcınızın model numarasını kartuş için listelenenle eşleştirin veya hangisine ihtiyacınız olduğunu doğrulamak için yazıcıda bulunan kartuşun üzerindeki numarayı kontrol edin.
Kurulum, tüm Lexmark yazıcılarda standarttır: erişim kapağını kaldırın ve açmak için kartuş tutucu mandalına basın ve çıkarmak için boş mürekkep kartuşunu veya birden fazla renk değiştirmeniz gerekiyorsa birden fazla kartuşu yukarı çekin. Tipik olarak, siyah kartuş solda ve renkler sağdadır. Yeni kartuştaki bandı ve çıkartmayı çıkarın, boş yere yerleştirin ve yerine kilitlemek için aşağı bastırın. Kapağı kapatın, kapağı kapatın ve ardından ya makinenin üzerindeki düğmelere basarak ya da bilgisayarınızdaki Lexmark Utility Tool'u kullanarak bir hizalama sayfası yazdırın; bu, yeni bir kartuşun takıldığını otomatik olarak algılayacak ve sizden bunu yapmanızı isteyecektir. .

Ne tür Lexmark mürekkebi mevcuttur?

Muadil Lexmark mürekkebine ek olarak , bir dizi başka markanın Lexmark yazıcılarıyla uyumlu mürekkep kartuşları da alabilirsiniz.
Yazıcıya bağlı olarak kaset veya küp gibi görünen kare kartuşlar, renk başına ayrı ayrı, üç rengi içeren üç renkli setler, üç rengin tümü artı siyahtan oluşan setler ve çoklu paketler halinde gelir; azaldığında hemen değiştirebileceğiniz ekstralar. Farklı kartuşların farklı verimleri vardır ve birkaç yüz veya daha fazla sayfa yazdırır.
Çoklu paketlerde mürekkep satın alarak, marka dışı mürekkepleri seçerek veya demonte edilmiş, yıpranmış bileşenlerin değiştirildiği, temizlendiği, yeni bir mürekkep kaynağıyla değiştirildiği ve yeniden kullanılmadan önce test edildiği yeniden üretilmiş mürekkep kartuşlarını tercih ederek paradan tasarruf edebilirsiniz. -satış.

Email
info@guventoner.com
Email
teklif@guventoner.com
Telefon No.
0212 515 00 73
Telefon No.
0541 541 85 96
Güven Toner | Orjinal Kartuş ve Toner Satış Sitesi
www.guventoner.com
Güneşli 15 Temmuz Mah., Fevzi Çakmak Cd. No:7/B
Posta Kodu: 34212 Güneşli/Bağcılar/İstanbul

Habar Bülteni
Güven Toner | Orjinal Kartuş ve Toner Satış Sitesi
Yandex.Metrica

2021 © power by DigiselCloud

   WhatsApp Destek
   Hemen Ara
menu